Adres:
ul. Młynowa 5C/18, 11-700 Mrągowo
Telefon:
+48 601-652-577

Godziny otwarcia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24/h

Skontaktuj się z nami!

Marcin Michałowski

Jesteśmy, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującym się obsługą firm w pełnym tego słowa znaczeniu. Naszym celem jest wspomaganie i optymalizacja działalności biznesowej we wszelkich możliwych obszarach, przez dostarczanie naszym klientom najwyższej klasy nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Między innymi Jesteśmy autoryzowanym instalatorem oraz partnerem firmy Matcom, obsługującym powiat mrągowski, oraz wielu mniejszych firm, którym oferujemy wsparcie od doradztwa w zakresie IT, po zaawansowane instalacje i obsługę sieci kablowych oraz wi-fi na terenie naszej działalności.

W naszej pracy skupiamy się głównie na wysokiej jakości wdrażanych rozwiązań przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen naszych usług. Nie oferujemy Państwu jedynie produktów, lecz proponujemy nowoczesne rozwiązania konkretnych problemów, dopasowane do indywidualnego charakteru oraz potrzeb Państwa firmy.

Wysoki poziom fachowej wiedzy, cykliczne szkolenia, zdobyte wieloletnie doświadczenie oraz wsparcie przez znakomitych fachowców, w branżach: elektronicznej, IT oraz fiskalnej pozwala nam na realizację oczekiwań naszych Klientów. Kierujemy się przede wszystkim dobrem i potrzebami Klienta. Poprzez nieustanny rozwój gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, produktów oraz ich nowoczesność. Naszym celem jest przedstawienie Państwu takich rozwiązań, które faktycznie przyczyną się do zwiększenia wydajności oraz efektywności Państwa firmy a także przyczyni się do redukcji kosztów i wzrostu przychodów.

Mam nadzieję, że będziemy mogli służyć pomocą we wszelkich obszarach państwa działalności oraz zdobędziemy uznanie w państwa oczach.

Jednym z profili naszej działalności od początku do dnia dzisiejszego były urządzenia fiskalne:

  • sprzedaż
  • serwis
  • instalacje
  • szkolenia
  • wdrożenia

Efektem działalności jest zaufanie, zdobyte na lokalnym rynku. Mamy podpisane umowy dealerskie z największymi w Polsce producentami i importerami sprzętu wyposażenia sklepów.

Działamy we wszystkich najważniejszych branżach handlowych, m.in. gastronomia, hotelarstwo,  spożywcza, art. dekoracyjne, motoryzacyjna, odzieżowa, kosmetyczna, budownictwo, meblowa, kwiaciarnie, księgarnie, sprzedaż internetowa, itp.

Jeżeli są państwo zainteresowani ofertą dostosowaną do indywidualnych potrzeb zapraszam do kontaktu oraz współpracy.

projekt ue